Tijdens de eerste helft van oktober kunt u deelnemen aan een van de grootste evenementen van de Côte d'Azur: Les Voiles de Saint-Tropez. Dit is een van de mooiste bootshows waaraan de meest prestigieuze tall ships en de high-tech zeilboten deelnemen in de beroemde baai voor een parcours die de oude "schippersziel" in pure nostalgie eer aandoet.
U kunt naar Saint-Tropez met de boot (tarief heen/terug: 24 €/volwassene, 14 €/kind) vanuit de haven van Fréjus / St Raphael of met uw wagen. Als u een vaarbewijs heeft, kunt u een boot huren (reken minimum op 230 €/dag). Onze medewerkers van het toeristisch infokantoor ter plaatse helpen u bij de verschillende stappen.
* Tarieven zijn indicatief.

Tijdens de eerste vijftien dagen van oktober kunt u assisteren aan een van de grootste evenementen aan de Côte d’Azur.
In Saint-Tropez een van de mooiste bootshows: De mooiste oude en nieuwste hightech zeilboten komen samen in de beroemde baai van Saint-Tropez voor een race die de oude "schippers ziel" in pure nostalgie eer aandoet.